چراغ های راهنمایی نوین

چراغ های راهنمایی نوین

امروزه پیدا کردن انواع چراغ راهنمایی نوین در بازار امکان پذیر می باشد که اگرچه هر یک از آنها ویژگی ها و همچنین کارایی خاص خود را دارند، ولی در عین حال شباهت میان همه آنها به ضوح قابل مشاهده است. همه ما می دانیم که چراغ ایمنی راهنمایی و رانندگی به عنوان یکی از موثرترین امکانات ترافیکی برای کنترل و نظارت بر ترافیک و ایجاد نظم در رفت و آمد خودروها و عابران پیاده به شمار می آید. در واقع برخوردار بودن این موضوع از اهمیت بالا باعث شده تا هر روزه شاهد طراحی و تولید انواع چراغ راهنمایی نوین و عرضه آنها به بازار هستیم برای مثال رنگ های استاندارد که در ساختار کلیه چراغ های راهنمایی مورد استفاده قرار گرفته اند شامل سه رنگ قرمز، سبز و زرد می شود که هر یک از آنها در تمام چراغ ها هم معنا می باشند.

آشنایی با چراغ راهنمایی چشمک زن خورشیدی

یکی از انواع چراغ راهنمایی نوین و مدرن چراغ راهنمایی چشمک زن خورشیدی است که تغذیه آن از طریق انرژی بی انتها خورشیدی تامین می گردد و در حقیقت سلول های خورشیدی موجود در آن با گرفتن انرژی خورشیدی آن را به انرژی الکتریکی مبدل خواهند کرد. احتمال می رود که برخی افراد فکر کنند که این چراغ فقط در طول روز و به خصوص روزهای آفتابی کارایی دارد، در حالی که برخلاف تصور یک باتری دارد که شارژ آن به وسیله انرژی الکتریکی تولیدی از نور خورشید انجام می گیرد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که چراغ راهنمایی چشمک زن خورشیدی معروف به سولار پس از اینکه برای یک مرتبه به طور کامل شارژ شد قابلیت کار کردن به مدت هفت روز را خواهد داشت و بعد از آن بار دیگر شارژ می گردد و از طول عمر و قیمت بالایی برخوردار می باشد.

چراغ های راهنمایی نوین

بررسی چراغ راهنمایی ال ای دی

چراغ های ال ای دی یکی از انواع چراغ راهنمایی نوین و مدرن می باشد که همزمان با ارتقاء فناوری و به منظور برطرف کردن عیب ها و ایرادهایی که در نوع لامپی وجود داشتند توسط تولید کنندگان ساخته و به بازار عرضه شد. آنها جدیدترین نسل لامپ ها می باشند که انرژی خیلی زیادی را مصرف نکرده و از عمر طولانی برخوردار هستند و در مورد طراحی آن باید بگوییم که هر قسمت از آن از تعداد زیادی ال ای دی تشکیل شده است. از آنجایی که با وجود سوختن یکی از لامپ ها باز هم مورد استفاده قرار دادن چراغ راهنمایی امکان پذیر است به همین جهت این مسئله یکی از مهمترین مزیت های چراغ راهنمایی ال ای دی می باشد. علاوه براین نور را به سمت بالا پرتاب می کند و رنگ های آن در روشنایی روز کاملا واضح و قابل دیدن خواهند بود.

ویژگی های چراغ راهنمایی پرکاربرد عابر پیاده

از دیگر انواع چراغ راهنمایی نوین می توان به مدل عابر پیاده اشاره کرد که به عنوان پرکاربردترین چراغ های راهنمایی به شمار می آید و تنها برای رانندگان خودروها کاربرد ندارد و نصب آن درست با فاصله ویژه ای از محل عبور عابران پیاده انجام می گیرد. با توجه به برخوردار بودن آن از زمان بندی ویژه، هنگامی که چراغ سبز روشن می شود به عابران اجازه عبور داده خواهد شد و در صورت روشن شدن چراغ قرمز آنها نمی توانند تردد کنند. این چراغ نیز درست همانند انواع چراغ راهنمایی نوین و مدرن در مدل های برقی، خورشیدی و یا ال ای دی طراحی و تولید می گردد. از آنجایی که چراغ های راهنمایی از نظر طراحی و همچنین ساخت تنوع بالایی دارند به همین جهت اصلا تعجبی ندارد که انواع چراغ مدل عابر پیاده هم قیمت های متفاوت و متنوعی داشته باشند.

مهمترین عوامل موثر بر قیمت چراغ های راهنمایی

در صورتی که قصد دارید تا با کیفیت ترین چراغ راهنمایی نوین و به روز را با قیمت مناسب خریداری نمایید باید به مراکز و شرکت هایی سر بزنید که در زمینه فروش و پخش انواع چراغ راهنمایی رانندگی به بازار فعالیت دارند. علاوه براین قادر هستید به سایت های توزیع کننده محصول سر بزنید تا چراغ های موردنظر خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه تهیه کنید و از تخفیفات ویژه که فروشندگان برای مشتریان خود درنظر گرفته اند استفاده کنید. خوب است بدانید که کلیه مراکز فروش میزان قیمت چراغ ها را با توجه به فاکتورهای گوناگون مشخص می کنند و مدل چراغ، لامپ های به کار رفته در چراغ ها، مواد مورد استفاده در شیشه های چراغ ها و در روکش ها و پایه های آنها و غیره از جمله این فاکتورها به شمار می آیند.

عوامل موثر بر قیمت چراغ های راهنمایی

جمع بندی
انواع چراغ راهنمایی نوین یکی از وسایل بسیار کاربردی می باشند که از آنها در راهنمایی و رانندگی استفاده می شود و از نظر طراحی و ویژگی و همچنین قیمت با یکدیگر متفاوت هستند و در بازار می توان مدل های متنوعی را پیدا کرد. لازم به ذکر است که چراغ های راهنمایی و رانندگی مختلف دیگری هم موجود است که به آنها چراغ های هوشمند گفته می شود و نها به دلیل اینکه عملکرد آنها به صورت هوشمند می باشد با سایر چراغ ها فرق دارند. به طور کلی می توان گفت که پیشرفت و ارتقاء تکنولوژی برای تولید کنندگان شرایطی را به وجود آورده تا بتوانند برای طراحی و ساخت انواع چراغ راهنمایی نوین و مدرن فعالیت کنند و آنها را به بازار عرضه نمایند. امروزه بسیار از مراکز برای رفاه حال مشتریان و صرفه جویی در هزینه ها کلیه محصولات خود را مستقیما به مشتریان ارائه می دهند.