مراکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی

مراکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی

مراکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی در کلیه شهرها و شهرستان های کشور موجود می باشد که تحت نظر اتحادیه فعالیت و همچنین از قوانین خاصی پیروی می کنند و نرخ شارژ کردن کپسول توسط آنها تعیین می گردد. لازم به ذکر است که این مراکز تابع قوانینی هستند که سازمان آتش نشانی و همین طور اتحادیه شارژ کپسول در زمینه مربوطه ایجاد کرده است تا یک کپسول آتش نشانی به صورت اصولی و استاندارد دوباره شاررژ شود. در صورتی که قصد تهیه لیست چنین مراکزی را دارید در خواست دادن آن از سازمان آتش نشانی و اتحادیه ها امکان پذیر می باشد، بلافاصله پس از درخواست شما آنها لیست مراکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی را به طور کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با صرف هزینه مناسب خاموش کننده خود را شارژ نمایید.

بهترین مراکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی

اگر مراکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی ماشین آلات و دستگاه های مدرن و پیشرفته را مورد استفاده قرار دهند به عنوان بهترین مراکز به شمار می آیند که برخی از آنها کپسول ها را رایگان شارژ می کنند. آن دسته از مراکزی که در زمینه ارائه خدمات شارژ کپسول ها فعالیت دارند از مصرف کنندگان هزینه ای را بابت خدماتی که ارائه می دهند درخواست می کنند. ولی، با وجود این مراکز دیگری را نیز می توان پیدا کرد که کلیه خدمات شارژ کپسول را بدون تعیین نرخ و به شکل رایگان در اختیار افراد قرار می دهند و خدمات رایگان با توجه به یک سری شرایط خاص ارائه می گردد. این مراکز در آغاز فعالیت یعنی در زمان عرضه کپسول از مشتریان هزینه بیشتر می گیرند و براساس توافق در طول سال های معین بابت ارائه خدمات هزینه ای را دریافت نمی کنند.

مراکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی

خدمات مراکز شارژ کپسول آتش نشانی

یکی از خدمات مراکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی شارژ کپسول co2 می باشد که مراحل آن هیچ گونه شباهتی به کپسول های دیگر آتش نشانی ندارد، زیرا مواد مورد نیاز جهت شارژ کپسول های دی اکسید کربن با مواد ضروری برای شارژ سایر کپسول ها یکسان نیست. مراکزی که در زمینه ارائه خدمات شارژ کپسول فعالیت دارند در میان خدمات دیگر خود کپسول co2 را نیز شارژ خواهند کرد. یکی دیگر از خدمات این مراکز شارژ کپسول بیوورسال می باشد که سازمان ارائه دهنده با توجه به لیست نرخ و کارخانه های تولیدی و یا شرکت های وارد کننده مناسب ترین قیمت را ارائه می دهند. مراکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی علاوه بر شارژ انواع کپسول ها محصولاتی که دارای استاندارد جهانی می باشند را نیز به همراه خدمات پس از فروش و بیمه و گارانتی به فروش می رسانند.

نکات مهم شارژ کپسول آتش نشانی

شارژ کپسول آتش نشانی یکی از نکاتی می باشد که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و هر چند وقت یک بار می بایست توسط مراکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی انجام گیرد. هر یک از کپسول های اطفای حریق دستگاه های شارژ گوناگونی دارند که متصدی دستگاه حتما باید آن را انجام دهد، چرا که عملیات آزمایش و بررسی هر کپسول شیوه های ویژه خود را داشته و نحوه آنها شبیه به هم نیست. در زمان شارژ انجام دادن تست هیدرو استاتیک برای خاموش کننده الزامی می باشد و این شیوه ای برای مورد آزمایش قرار دادن و مطمئن شدن از مقاومت و نشت جهت مخازن تحت فشار از قبیل خط های لوله، سیستم های لوله کشی و غیره می باشد. در این آزمایش با فشاری که قدرت آن بسیار بیشتر از فشار عمل بوده محفظه ارزیابی و سپس یک گواهی سلامت فنی ارائه می گردد.

شارژ کپسول آتش نشانی

قیمت شارژ کپسول

مراکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی به منظور جلب رضایت مشتریان خدمات خود را به صورت کاملا تخصصی ارائه می دهند و قیمت شارژ خاموش کننده را با توجه به میزان ون خاموش کننده ها تعیین می کنند. خوب است بدانید که شارژ کردن کپسول اطفای حریق به طور معمول دو روز طول می کشد که مراکز مجاز یک روز کارهای مربوط به آزمایش و بررسی کپسول را انجام می دهند و یک روز دیگر را نیز شارژ نمودن آن را انجام می دهند. توجه داشته باشید که برخی از مراکز نامعتبر با ارائه نرخ ارزان و پایین سعی دارند توجه مشتریان را به خود جلب و تعداد آن ها را افزایش دهند که به این صورت تنها کارهای مربوط به نظافت و تمیز کردن کپسول را انجام می دهند و آن را به مصرف کنندگان تحویل می دهند.

جمع بندی
در هر یک از شهرهای کشور مراکز مجاز شارژ کپسول آتش نشانی موجود می باشند که برخی از آنها خدمات خود را به صورت رایگان به مشتریان و مصرف کنندگان ارائه داده و بعضی دیگر بابت شارژ کپسول اطفای حریق هزینه ای را دریافت می کنند. شارژ این کپسول ها از جمله کارهایی می باشد که انجام دادن آن به طور تقریبی سالی یک بار ضروری می باشد، اما توصیه می شود که هر چند ماه یک بار براساس یک سری نکات از سلامت آن اطمینان حاصل کنید. یکی از سوالاتی که برای تعداد زیادی از افراد پیش می آید این است که چرا باید به مراکز شارژ کپسول آتش نشانی مراجعه کنیم؟ در پاسخ باید بگوییم که این مراکز قبل از اقدام کردن برای شارژ ابتدا کلیه تست ها و بررسی های لازم را به طور دقیق انجام می دهند و این بر عملکرد خاموش کننده بسیار موثر است.