عینک شیلد صورت

عینک شیلد صورت

برای محافظ از صورت در هنگام انجام کارهای حساس، وسایل مختلفی ساخته شده است که یکی از آنها عینک شیلد صورت است. عینک شیلد صورت متشکل از یک طلق و گیره مخصوص می باشد که با اتصال گیره به طلق و گذاشتن آن روی چشمان خود می توانید از چشمانتان در برابر پاشیدن ترشحات اضافی در زمان جراحی یا معاینه حفاظت نمایید. عینک شیلد صورت مانند عینک طراحی و ساخته شده، از این رو به راحتی بر روی صورت شما فیکس می شود. در فضا های صنعتی و مشاغل صنعتی مانند جوشکاری و تراشکاری که حرارت و گدازه های داغ وجود دارد استفاده از کلاه ماسک و یا شیلد ایمنی لازم است. عینک شیلد صورت در این محیط ها می تواند هنگام پرتاب براده ها و یا تشعشعات زیان آور، چشم ها را حفاظت کند. عینک و شیلد محافظ صورت از جنس پرو سیفتی از پلاستیک است و معمولا از این نوع شیلدها برای کارهای تراشکاری، سنگ کاری و کار با مواد شیمیایی بهره گرفته می شود.

عینک شیلد صورت

خرید عینک شیلد صورت

در برخی از مشاغل و فعالیت های خطرآفرین نظیر برش سنگ، چوب بری، نجاری و فلز کاری، امکان پرتاب ذرات ریز وجود دارد. همچنین کسانی که در کارخانه ها و کارگاه ها با مواد شیمیایی در ارتباط هستند نیز احتمال ترشح مایعات خطرناک به طرف صورت پرسنل وجود دارد .استفاده از همه و لوازم ایمنی در کارها ضروری است. اما افراد برای محافظت از اعضای مهم بدن مانند صورت، چشم، گوش و بینی باید از عینک شیلد صورت استفاده کنند. این شیلد ها کاملا صورت را پوشانده و از هر گونه آسیبی پیشگیری می کنند. خرید شیلد عینکی از تمام فروشگاه هایی که تجهیزات ایمنی ارائه می دهند، امکانپذیر است.

عینک شیلد صورت محافظ کرونا

عینک محافظ از جمله وسایلی است که در اغلب مراکز درمانی، جهت مقابله با انواع عفونت های ویروسی و باکتریایی استفاده می شود. در حال حاضر نیز با گسترش و شیوع ویروس کرونا، اهمیت لوام حفاظتی و عینک ها به شکل روز افزونی مورد توجه قرار گرفته است. این عینک از لنز شفاف، یکپارچه و قابل انعطاف برخوردار بوده و فریم آن پیرامون چشم ها را می پوشاند و احتمال برخورد اجسام ریز به چشم ها را، از همه طرف کاهش می دهد.

عینک شیلد صورت بیمارستانی

چشم یکی از اعضای حساس بدن است که باید از آن به صورت فیزیکی محافظت کرد. به خاطر حساسیت زیادی که چشم دارد، در اغلب مشاغل یا محیط های خاص همچون فرزکاری، تراشکاری، آزمایشگاه ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی، بایستی که از این عضو حساس حافظت شود. عینک شیلد صورت می تواند مانع از  آسیب رسیدن به چشم ها شود. عینک شیلد صورت از مواد بادوام و سبکی نظیر پلی کربنات تولید می شوند. این عینک ها با عینک های عادی از نظر پوشیدگی دور عینک با هم تفاوت دارند تا عینک های ایمنی بتوانند مانع از ورود گرد و غبار، براده، مواد شیمیایی و عوامل عفونی و میکروبی شوند.

عینک جوشکاری اتوماتیک

عینک جوشکاری اتوماتیک یکی از عینک های کاربردی است که با طراحی جدید از لنز تیره شونده اتومات برخوردار هستند. این نوع عینک ها شرایط جوشکاری راحت را برای اپراتور در حین کار فراهم می کنند و اپراتور می تواند با تسلط بیشتری جوشکاری کند. این عینک به صورت گاگل دوجداره ساخته شده که به ترتیب جداره اول شیشه شفاف و جداره دوم متحرک و دارای لنز اتومات است. جنس فریم این گاگل از لاستیک نرم، ضد حساسیت و چهار سوپاپ در دو طرف دارای بند کشی در پشت سر است. این لنز از پیل سولار که با نور شارژ می گردد، برخوردار بوده و به باتری نیاز ندارد. این عینک ها دارای شیشه سفیدی هستند؛ اما بلافاصله پس از جوشکاری رنگ عینک به تیره تغییر یافته و تبدیل به عینک جوشکاری می شود و با اتمام جوشکاری مجدد شفاف می شود.

عینک ایمنی آزمایشگاهی

عینک ایمنی آزمایشگاهی بدین منظور طراحی شده است تا در مقابل مواد خاص و پرخطر از انسان محافظت نماید. این عینک ها توانایی مقابله با مواد خطرآفرین و حرارت، ترشح مایع، گرد و غبار و غیره را دارند. عینک ایمنی آزمایشگاهی می تواند به خوبی از چشم مراقبت کند. در برخی محیط ها کارکنان با مواد شیمیایی، گازها، گرد و غبار و غیره سر وکار دارند و عینک محافظ صورت می تواند چشم ها و اطراف آن را پوشش دهد تا این مواد به چشم نفوذ نکنند. عینک ایمنی آزمایشگاهی ضد ضربه، ضد تابش، ضد اشعه ماورابنفش و غیره است که معمولا به وسیله کش های ضخیم و مستحکم به بدنه عینک وصل شده اند و این کش ها جهت فیکس نگه داشتن عینک در پشت سر قرار می گیرند. در دو طرف عینک های ایمنی آزمایشگاهی سوپاپ هایی جهت خروج هوای داخلی عینک به محیط بیرون و عدم ورود هوای آلوده به محیط داخل عینک قرار داده شده است که این روند از عرق کردن لنز های جلوگیری کرده و مانع از محدودیت دید کاربر می شود.

عینک ایمنی آزمایشگاهی

عینک محافظ چشم uvex

عینک Uvex یکی از عینک های استاندارد و راحت است که به صورت بی نظیری ایمنی را برای کاربر فراهم می کند. این عینک از بازوهای قابل تنظیم در چند طول و جهت برخوردار بوده و ضد بخار است. این عینک مطابق با استاندارد EN 170 برای محافظت در مقابل اشعه ماوراء بنفش مناسب است.

جمع بندی

برای محیط های صنعتی و صنایعی که با مواد خطرناک سر و کار دارند، عینک شیلد صورت طراحی شده است. این عینک می تواند ایمنی لازم را در برابر مواد مضر برای اپراتور فراهم کند. عینک شیلد صورت جنس محکم و مقاومی دارد و به خوبی می تواند از چشم ها محافظت کند.