در خرید کفش اداری به چه نکاتی توجه کنیم؟

در خرید کفش اداری به چه نکاتی توجه کنیم؟

در خرید کفش اداری به چه نکاتی توجه کنیم یکی از سوالاتی می باشد که برای تعداد زیادی از خانم ها و آقایان پیش می آید، همه ما برای اینکه بتوانیم در انواع مراسم ها شرکت کنیم باید از لباس مناسب استفاده کرده و کفش ها را متناسب با سبک لباس خود انتخاب کنیم. کفش اداری یکی از انواع کفش ها می باشد که شرایط کاری اکثر افراد ایجاب می کند تا آن را به طور فراوان مورد استفاده قرار دهند و حتی در صورت کارمند نبودن باز هم دعوت شدن به مراسم های ویژه و مهمانی باعث می شود تا از این کفش ها استفاده نمایید. انتخاب کفش چرم اداری برای حاضر شدن در مراسم و جلسه های خاص بهترین انتخاب خواهد بود، اما سوال اینجاست که در خرید کفش اداری به چه نکاتی توجه کنیم تا از انتخاب خود راضی باشیم.

به جنس و چرم به کار رفته در کفش اداری توجه کنید

کفش چرم اداری ظاهر افراد را تا حد قابل توجهی تحت تاثیر قرار می دهد و این مدل کفش ها در انواع مختلف طراحی و تولید می شوند که در خرید کفش اداری به چه نکاتی توجه کنیم حتما باید جنس و چرم مورد استفاده را درنظر بگیرید. اگرچه که می توان نسبت به بهترین گزینه بودن جنس چرم اطمینان خاطر پیدا کرد، ولی انتخاب کفشی که از چرم مرغوب و اورجینال برخوردار می باشد مسئله ای است که مورد توجه قرار دادن آن اهمیت بسیار زیادی دارد. در صورتی که کفش چرم بدون اینکه واکس بخورد خیلی براق جلوه کند احتمال اصل نبودن چرم آن بسیار بالا می باشد و برای تولید و ساخت آن مواد شیمیایی و پلاستیکی به کار گرفته شده است که شما باید از خرید این کفش ها اجتناب کنید.

خرید کفش اداری

درنظر گرفتن اندازه پاشنه و زیره کفش اداری ضروری است

در خرید کفش اداری به چه نکاتی توجه کنیم فراموش نکنید که دقت کردن به انداه پاشنه و همچنین جنس زیره بسیار مهم می باشد و به دلیل ست شدن کفش های اداری با کت و شلوار یا مانتو و شلوار توصیه می شود کفش هایی را انتخاب کنید که کمی پاشنه دارند. در صورتی که قد بلندی ندارید بهتر است کفش دارای پاشنه های 4 سانتی را مورد استفاده قرار دهید، اما اگر قد بلند هستید جای هیچ گونه ایرادی نیست که پاشنه کمتر از این اندازه را بپوشید یکی دیگر از نکات این است که در مورد جنس زیره نیز باید دقت بالایی به خرج دهید. هنگامی که برای خرید کفش های اداری اقدام می کنید مدلی را خریداری کنید که جنس زیره آن به طور کامل نرم و لطیف بوده و هیچ گونه حالت شکنندگی در آن به چشم نخورد.

به فرم و رنگ کفش اداری دقت نمایید

قبلا ذکر کردیم که در خرید کفش اداری به چه نکاتی توجه کنیم و علاوه بر موارد مذکور لازم است فرم و رنگ کفش نیز با دقت بالا مورد توجه قرار گیرد، در بازار فرم های گوناگون این کفش ها از جمله نوک تیز ساده، نوک تیز و غیره موجود می باشد. با وجود اینکه انتخاب فرم کفش یک موضوع سلیقه ای بوده، اما انتخاب تمام مدل ها برای هر شخص گزینه مناسبی نبوده و باید با توجه به عواملی از قبیل قد انتخاب گردد،کفش هایی که پنجه آنها گرد است را هر فردی می تواند بپوشد و پا در آنها اذیت نمی شود. در خرید کفش اداری به چه نکاتی توجه کنیم شما باید رنگ کفش را متناسب با لباس و سلیقه خود انتخاب کنید و خوب است بدانید که ست کردن کفش های چرم با انواع لباس ها خیلی راحت است.

رنگ کفش اداری

ویژگی های بهترین کفش اداری

اگر از مهمترین ویژگی های یک کفش اداری خوب مطلع باشیم بدون شک می دانیم که در خرید کفش اداری به چه نکاتی توجه کنیم، در نتیجه با صرف کمترین زمان و هزینه مناسب بهترین نوع آن را تهیه خواهیم کرد. یکی از مهمترین ویژگی های کفش اداری این است که اندازه پاشنه آن استاندارد بوده و عوارضی از جمله آسیب ای کمر و یا پا را ایجاد نمی کند، طراحی و ساخت آن به گونه ای است که فرد را به بیماری خاصی مبتلا نکرده و مشکلاتی همچون عفونت قارچی ناخن را برای او به وجود نمی آورد. علاوه براین دارای وزن سبک و مناسبی بوده و کف ان انعطاف پذیر است و بخش جلوی کفش فضای کافی برای انگشت ها دارد که به طور معمول همه کفش های چرم اصل اداری از این ویژگی ها برخوردار هستند.

جمع بندی

در این مطلب سعی کردیم به سوال در خرید کفش اداری به چه نکاتی توجه کنیم پاسخ کامل دهیم و از آنجایی که این کفش ها به عنوان یکی از پرکاربردترین و پرمصرف ترین انواع کفش ها می باشند به همین جهت تولید کنندگان تمام تلاش خود را کرده اند تا آن را به صورت کاملا استاندارد و شیک طراحی کنند. به سوال در خرید کفش اداری به چه نکاتی توجه کنیم  باید یک پاسخ دیگر را نیز ارائه دهیم و آن پاسخ هم این است که تنها زیبایی یک کفش اداری را درنظر نگیرید، چرا که برخی از کفش ها ظاهر بسیار شیک و جذابی دارند اما به پاها آسیب های و صدمات جدی وارد می کنند. همچنین در زمان خرید بهتر است به مدت چند دقیقه آن را پوشیده و راه بروید تا مطمئن شوید که سایز آن مناسب بوده و هیچ گونه برجستگی بر روی پاهایتان موجود نمی باشد.