خرید عمده ماسک تنفسی

خرید عمده ماسک تنفسی سفید

با توجه به شرایط کنونی کشور ضرورت استفاده از ماسک های تنفسی بر هیچکس پوشیده نیست؛ ماسک های تنفسی می توانند مانع از ورود هوای آلوده به مجاری تنفسی شوند و سلامت افراد را تضمین کنند.

در حال حاضر تولید ماسک تنفسی به شدت افزایش یافته است و خرید عمده ماسک تنفسی از قبیل ماسک تنفسی سه لایه، فیلتر دار و غیره بسیار رواج پیدا کرده است. برای خرید عمده ماسک تنفسی پزشکی باید به پخش لواز پزشکی مراجعه نمایید و برای خرید عمده ماسک تنفسی یکبار مصرف به مراکز پخش مواد بهداشتی و دارویی بروید. قیمت انواع ماسک ها با هم متفاوت است.

خرید عمده ماسک تنفسی سه لایه به دلیل استفاده بالا و قیمت مناسب تر بیشتر است. همچنین بر اساس عواملی مانند کیفیت ماسک، نوع بسته بندی، حجم درخواستی، برند سازنده و غیره قیمت ماسک متفاوت است.

همچنین شما می توانید برای دریافت قیمت و مشاوره با مراکز فروش عمده ماسک تنفسی تماس بگیرید.

خرید عمده ماسک تنفسی

فروش عمده ماسک سه بعدی

ماسک سه بعدی یکی از انواع ماسک های مورد استفاده افراد است که از ماسک های جدید محسوب می شود و به دلیل حفاظت بیشتری که نسبت به ماسک های معمولی دارد و کاملا محدوده تنفسی را می پوشاند، مورد توجه قرار گرفته است. این ماسک های سه بعدی متشکل از لایه هایی بسیار نرم با لطافت بالا می باشند. بر حسب استانداردهای دنیا ساخته شده و لطافت خیلی خوبی دارند؛ به همین دلیل مصرف کننده احساس راحتی زیادی دارد. همه کسانی که پوست حساسی دارند، می توانند از ماسک سه بعدی استفاده کنند.

 افرادی که با ماسک های معمولی احساس راحتی نمی کنند، استفاده از ماسک های سه بعدی توصیه می شود. برخی از افراد تصور می کنند این ماسک به دلیل دارا بودن لایه های زیاد راحت نیست، اما در حقیقت این گونه نیست. این ماسک ها از لایه های نرم و استانداردی تهیه شده اند و شما می توانید برای مدت طولانی از آن استفاده کنید. بدون اذیت شدن و با ایجاد التهاب روی صورت قابل استفاده هستند. فروش عمده ماسک سه بعدی از همه مراکز فروش لوازم بهداشتی امکانپذیر است.

پخش ماسک پزشکی

در شرایط کنونی برای حضور در جامعه باید از ماسک استفاده نمود. باید ماسکی انتخاب کنید تا بتواند به خوبی مجاری تنفسی شما را پوشش دهد. کسانی که قصد خرید عمده ماسک تنفسی دارند، می توانند از کسانی که در زمینه پخش ماسک تنفسی پزشکی فعالیت می کنند، کمک بگیرند. پخش ماسک با کیفیت عالی و قیمت مناسب توسط پخش کننده های ماسک های پزشکی انجام می گیرد.

از جمله مراکز پخش ماسک می توان به فروشگاه های معتبر لوازم بهداشتی، مراکز عرضه و فروش تجهیزات و لوازم پزشکی، داروخانه ها و غیره اشاره کرد که دارای ماسک های با درجه کیفی مختلف قیمت های متنوع هستند. در صورتی که شما نیز یکی از پخش کننده ها و خرده فروشان ماسک هستید، می ‌توانید برای خرید عمده و یکجای ماسک، یا به کارخانه های سازنده ماسک مراجعه کنید یا اینکه کالای درخواستی خود را از منبع اصلی توزیع آن خریداری کنید. در این صورت در هزینه های خود صرفه جویی کرده و ضمن اطمینان از اصل بودن کالا، زمان بسیار کمتری برای دریافت ماسک های درخواستی صرف می شود.

خرید عمده ماسک تنفسی پزشکی

خرید بدنه ماسک

معمولا دستگاه و خط تولید ماسک سه لایه تنفسی در دو دسته کلی قرار می گیرد: 

در دسته اول به شکل ماشینی و تمام اتوماتیک، ماسک ‌ها ساخته و ارائه می شوند، تا جایی که کش ماسک نیز توسط دستگاه به بدنه جوش می خورد.

دسته دوم دستگاه هایی هستند که فقط بدنه ماسک سه لایه را می سازند، که با عنوان دستگاه نیمه اتوماتیک شناخته می شوند.

راه‌اندازی خط تولید ماسک سه لایه به صورت تمام اتوماتیک نسب به دستگاه نیمه اتوماتیک، هم هزینه بر و هم زمان بر است.

دستگاه ‌های تمام اتومات تولید ماسک را به طور کامل انجام می دهند، اما در نهایت خروجی به نسبت کمتری دارند. اما دستگاه نیمه اتوماتیک سرعت به مراتب بالاتر در تولید ماسک دارند. خرید بدنه ماسک و اتصال کش به آن می تواند هزینه کمتر و سرعت بیشتری برای شما داشته باشد.

خرید عمده ماسک کودک

به دلیل استفاده راحت تر کودک، معمولا از پارچه برای تولید ماسک های تنفسی کودکان استفاده می شود.

در برخی موارد نیز این ماسک ها به صورت سوپاپ دار ارائه می شوند، اما اغلب از نوع پارچه ای و بدون سوپاپ خروجی هوا می باشند.

لایه داخلی این نوع از ماسک ها نیز مانند ماسک‌ های تنفسی از جنس اسپان باند است تا کودک هم احساس راحتی کند و هم آسیبی به پوستش وارد نشود.

خرید عمده ماسک تنفسی کودک می تواند از مراکز معتبر تولید و پخش لوازم بهداشتی انجام شود.

خرید عمده ماسک تنفسی کودکانه

خرید ماسک تنفسی رنگی

ماسک تنفسی رنگی می تواند ماسک ها را از حالت یکنواختی درآورد و هر کسی که علاقه به ست رنگ ماسک دارد از آن استفاده نماید. ماسک تنفسی رنگی از سه لایه اسپان باند رنگی از جنس اسپان باند با رنگ های متنوع تولید می شود. این ماسک ها در بسته بندی به شکل 50 عددی بوده و شامل 10 رنگ شاد و متنوع هستند. خرید عمده ماسک تنفسی رنگی یکی از خریدهای عالی است که می تواند فروش بسیار خوبی را به دنبال داشته باشد.

جمع بندی

این روزها اغلب افراد برای در امان ماندن از بیماری، اقدام به خرید ماسک می کنند، ماسک های مختلفی با قابلیت های مختلف تولید شده است که هر کس می تواند با توجه به نیاز خود از آن استفاده کند. برخی از افرادی که در زمینه فروش ماسک فعالیت می کنند، اقدام به خرید عمده ماسک تنفسی می کنند. بهتر است برای خرید به مراکز معتبر مراجعه نمایید، چرا که ماسک ها در صورت استاندارد نبودن قدرت فیلتراسیون لازم را ندارند و می توانند ذرات معلق در هوا را از خود عبور دهند.