تابلو اعلانات ساختمان

تابلو اعلانات ساختمان

امروزه شاهد افزایش جمعیت در شهرها هستیم و برای اسکان این جمعیت به دلیل کمبود زمین، شاهد افزایش ساخت آپارتمان های چند طبقه و برج های می باشیم. سبک زندگی در این آپارتمان ها با منازل مستقل و ویلایی متفاوت است. همه افراد قبل از آنکه در یک آپارتمان سکونت اختیار کنند، بایستی با قوانین آپارتمان نشینی آشنا شوند، چرا که آپارتمان محل سکونت دائمی انسان به حساب می آید و باید بتوان آن را به نحو احسن نگهداری کرد و از آزار به همسایگان خودداری نمود. به همین دلیل قوانین آپارتمان را به دلیل رعایت همگان باید در جایی نصب نمود تا همه ساکنین مشاهده کنند. به این محل تابلو اعلانات گفته می شود. مطالب تابلو اعلانات ساختمان می بایست به وسیله مدیر تهیه و در این محل نصب گردد تا همه افراد آن را ببیند.

تابلو اعلانات ساختمان مسکونی

به منظور نظم دهی به کارهای ساختمان و رسیدگی به مشکلات افراد ساکن در آن برخی از قوانین به وسیله مراجع ذیربط تنظیم شده تا بتواند نیازهای ساکنین آپارتمان ها و فضاهای مشترک را پاسخگو باشد. برای آشنایی هرچه بیشتر ساکنین مجتمع مسکونی با قوانین آپارتمان نشینی و همچنین در دسترس بودن این قوانین، مدیر ساختمان می تواند یک مکان مناسب و در معرض دید را انتخاب کند و اقدام به نصب تابلو اعلانات ساختمان نماید تا به این صورت در زمان مناسب به همه ساکنین ساختمان اطلاع رسانی نماید.

تابلوی اعلانات می تواند شامل مطالبی در مورد قوانین حق تملک آپارتمان، قوانین شارژ ساختمان، اختلافات احتمالی در مشاعات و راهکار آنها ، قوانین آلودگی صوتی در ساختمان و موضوعات قانونی دیگر باشد. 

تابلو اعلاناتی که در ساختمان ها به کار میرود انواع مختلفی دارد که می توان به تابلو اعلانات موکتی، تابلو اعلانات لاکچری، تابلو اعلانات مغناطیسی، تابلو اعلانات فانتزی و غیره اشاره کرد.

تابلو اعلانات ساختمان مسکونی

امروزه با گسترش زندگی آپارتمانی و ازدحام جمعیت در آپارتمان ها وجود یک تابلو اعلانات برای آپارتمان و مجتمع های مسکونی ضروری است. حتی این تابلو اعلانات در ارگان های دولتی و خصوصی نیز بسیار کاربردی است. به وسیله تابلو اعلانات ساختمان می توان به آگاهی همه ساکنین در مورد شارژ ساختمان و یا خبرهای مهم در مورد مجتمع اطلاع رسانی نمود. 

تابلو اعلانات موکتی

یکی از تابلو اعلانات های رایج و ارزان تابلو اعلانات موکتی است. این نوع از تابلو اعلانات از قاب mdf ساخته شده و صفحه زمینه آن از جنس موکت می باشد. تابلو اعلانات موکتی بسیار مقاوم و محکم است و برای مدت زمان طولانی قابل استفاده می باشد. تابلو اعلانات ساختمان موکتی بسیار متداول بوده و در ابعاد مختلف اجرا می شود.

تابلو اعلانات لاکچری

اخیرا تابلو اعلانات لاکچری و زیبا برای مکان های مختلف تولید شده است. این نوع تابلوها در دو نوع آپارتمانی و اداری ارائه می شوند.

در این نوع تابلوها بهترین و جدیدترین فناوری مورد استفاده قرار گرفته است. تابلو اعلانات لاکچری تمام ام دی اف بوده بسیار شیک و زیبا می باشد. تابلو اعلانات ساختمان از نوع ام دی اف بوده و بسیار فضای ساختمان را زیبا می کند. این تابلو های را می توان در مدل ها و سایزهای مختلف طبق سفارش مشتری ساخت.

تابلو اعلانات فانتزی

از جمله ویژگی های منحصر به فرد تابلو اعلانات لاکچری آپارتمانی جای قبض آن ها می باشد که به وسیله آنها قبض ها به تفکیک و با بهترین شکل ممکن به دست شما می رسد. این مدل جای قبض ها با استفاده از دو جدا کننده اما دی اف ساخته شده اند و از بهترین ورق های مولتی جهت جداسازی انها و افزایش زیبایی و نظم به تابلو استفاده شده است.

تابلو اعلانات مغناطیسی

تابلو اعلانات مغناطیسی از تابلو اعلانات جدید است که به خاطر خاصیت آهنربایی خود، به آسانی به سطوح جذب شده و ضمن اشغال فضای کمتر، ماندگاری بالاتری داشته و زیباتر است.

تابلو اعلانات فانتزی

تابلو اعلانات فانتزی، یکی از انواع تابلو اعلانات های زیباست که می تواند دیوارهای اغلب فضاهای اداری زیباتر کند؛ تابلو اعلانات کرک نوعی تابلو اعلانات است که از یک رنگ طبیعی خنثی برخوردار بوده و به افراد اجازه می دهد به آسانی پیام های داخلی و یادداشت های خود را نصب و نمایش دهند. تابلو اعلانات ساختمان می تواند به صورت فانتزی باشد و از این نوع تابلو اعلانات در سازمان های دولتی و شرکت ها، بیمارستان ها، سالن های ورزشی، رستوران و کافه ها نیز استفاده می شود.

مرکز فروش تابلو اعلانات در تهران

تابلو اعلانات یکی از ابزارهای کاربردی برای ارائه پیام ها یا اطلاعیه های عمومی به دیگران است. تابلوهای اعلانات بر حسب کاربرد و محل استفاده در انواع مختلفی تولید می شوند.

تابلو اعلانات ساختمان از تابلوهای پرکاربرد است که در ساختمان های پرجمعیت مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر اماکنی که تابلو اعلانات در آن نصب می شود، برج های مسکونی و اداری، مساجد، مدارس، دانشگاه ها و غیره هستند.

تابلو اعلانات ساختمان با توجه به محل نصب و ابعاد دارای انواع مختلفی می باشد. شما می توانید انواع تابلو اعلانات را با توجه به سلیقه و نیاز خود از مراکز فروش تابلو اعلانات تهیه کنید. 

جمع بندی

امروزه با گسترش آپارتمان ها، شاهد افزایش زندگی آپارتمان نشینی هستیم. برای اینکه بتوان همه ساکنین آپارتمان را از اخبار مربوط به ساختمان مانند شارژ ساختمان، قبض ها و غیره مطلع نمود به نصب تابلو اعلانات نیاز است. تابلو اعلانات ساختمان می توان در مدت زمان کوتاهی ساکنین را از اعلان ها مختلف آگاه کند. تابلو اعلانات آپارتمانی در مدل ها و سایزهای مختلفی ارائه می شود. تابلو اعلانات نقش زیادی در انتقال اطلاعات به افراد دارند.