انواع شیلد پزشکی

قیمت انواع شیلد پزشکی

پزشکی از جمله مشاغل حساس است که برای پیشگیری از بیماری باید از لوازم محافظ صورت برای پزشکان استفاده شود. یک وسیله ساده، اما در عین حال کاربردی شیلد صورت پزشکی است. شیلد پزشکی به راحتی از صورت محافظت می کند و انواع شیلد پزشکی بدین منظور ساخته شده است. انواع شیلد پزشکی عبارتند از شیلد محافظ تمام صورت، شیلد محافظ صورت با طلق متحرک و نوع آخر فقط محدوده چشم ها را می پوشاند. با استفاده از شیلد پزشکی به راحتی می توان به کارها رسیدگی کرد، بدون آنکه اخلالی در کارها ایجاد شود. چون به راحتی روی سر فیکس می شود و شفاف بوده و دید را محدود نمی کند.

انواع شیلد پزشکی

بهترین شیلد محافظ صورت

شیلدهای ایمنی محافظ صورت، طلق ‌ها و گاردهای حفاظتی لوازمی هستند که باعث حفاظت چشم ها و صورت از صدمه دیدن در اثر پرتاب ذرات و مواد خطرناک می شود. این پوشش ‌های ایمنی همانطور که به بهترین شکل از صورت حفاظت می کنند، باید امکان دید و حرکت راحت متصدی را فراهم کنند. در حال حاضر انواع شیلدهای ایمنی و انواع شیلد پزشکی وجود دارد. شیلدها ایمنی به منظور انجام اموری مانند فرزکاری، سنگ زنی و کار با ماشین آلات برش مورد استفاده قرار می گیرند. این طلق‌ های حفاظتی اغلب کل صورت را پوشش می‌دهند و با استفاده از یک هدگیر که معمولا بصورت رگلاژی و قابل تنظیم است روی سر فیکس میشوند.

شیلد محافظ صورت ضد بخار

در هنگام انجام برخی کارهای خاص نیاز به ایمنی زیادی احساس می شود که شیلد محافظ صورت بهترین ایمنی محسوب می شود. شیلد محافظ صورت از مواد ضد بخار ساخته شده و امکان دید راحت را برای فرد فراهم نموده و بسیار سبک است تا هنگام انجام کارهای سنگین در مدت طولانی فرد دچار خستگی نشود. طلق این شیلد از جنس ABS بوده و در مقابل گرما مقاومت می کند. در محیط هایی مانند آزمایشگاه ها، دندانپزشکی ها، سنگ بری ها، تراشکاری ها، کارگاه های صنعتی و شیمیایی  و غیره کاربرد دارد.

شیلد حرفه ای پزشکی

شیلد حرفه ای پزشکی یکی از شیلدهای پرکاربرد است که به وسیله پیچ متحرک پشتی تنظیم می شود و با استفاده از آن اصلا محدودیت سایزی وجود ندارد و حافظت کننده بسیار خوبی بوده و اصلا راه نفوذ به آن وجود ندارد. انواع شیلد پزشکی از ابزارهای بی نظیر برای حفاظت چشم و صورت پزشکان در برابر آلودگی ها، عفونت ها، ویروس ها، برخورد اشیا هستند. انواع شیلد پزشکی محافظ صورت محصولات بسیار محکم و بادوام است که امکان جمع شدن و تنظیم سایز مطابق با صورت هر فرد وجود دارد.

شیلد حرفه ای پزشکی از یک حلقه برخوردار است که دور سر قرار می گیرد و طلق های پیرامون آن سر و صورت را به طور کامل می پوشانند. این حلقه قابلیت تغییر بر اساس سایز سر را دارد. دقت نمایید این شیلد از جنس پی وی سی ضخیم بوده و قابلیت استفاده در محیط های درمانی نظیر بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، دندانپزشکی ها،‌ انواع کلینیک ها و غیره را دارد.

اواع شیلد پزشکی زنانه

خرید شیلد محافظ صورت

شیلد محافظ صورت از جمله تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی با اهمیت است که از کل صورت کاربر در مقابل پاشیدن ویروس و ترشحات پرخطر محافظت می کند. انواع شیلد پزشکی در صورت استفاده طولانی مدت از رشد باکتری و ایجاد بوی بد برای تنفس جلوگیری می کنند. شیلد محافظ صورت متشکل از سه قسمت طلق، هدگیر و بند کشی می باشد. طلق استفاده شده دارای ضخامت 300 میکرون بوده و بسیار شفاف است و وضوح دید بسیاری عالی دارد. بخش داخلی هدگیر از ابر تهیه شده و اصلا به پیشانی فشار وارد نمی کند و از سوی دیگر بند کشی آن از یک کش مقاوم تهیه شده است که امکان تنظیم کردن را برای همه کاربران مهیا می کند. سایز آن متغیر بوده و همه افراد می توانند استفاده کنند.  فضای بین طلق تا صورت به نحوی طراحی شده است تا شما بتوانید از عینک یا ماسک ‌های تنفسی استفاده نمایید.

شیلد محافظ صورت صنعتی

امروزه علاوه بر انواع شیلد پزشکی، شیلد محافظ صورت برای حفاظت از صورت کاربران در مقابل پرتاب اشیاء و پلیسه های ناشی از جوشکاری، تکه های چوب حاصل از نجاری، تراشکاری و غیره تولید شده است. این شیلد کاملاً ارگونومیکی بوده و براساس استانداردهای بین المللی ساخته شده و همچنین از استاندارد a1:2009 برخوردار است. ابعاد شیلد محافظ صورت صنعتی 13*21*30 سانتی‌ متر و وزن آن 300 گرم است و حمل آن نیز بسیار آسان است.

این نوع شیلد از روکش محافظ جهت پیشگیری از ایجاد خط‌ و خش روی ماسک در زمان جابجایی محصول برخوردار است. این شیلد از پلی کربنات ساخته شده و بسیار مقاوم است و همچنین ضد آب نیز می باشد. مهمترین ویژگی این نوع شیلد امکان تعویض طلق و رگلاژ می باشد. شیلد محافظ صورت صنعتی سر بند و محافظ پیشانی نیز دارد که باعث بالا رفتن ایمنی آن می شود.

قیمت شیلد پزشکی

شیلد پزشکی به عنوان ابزاری حفاظتی برای همه کادر پزشکی به منظور محافظت از صورت در برابر پراکنده شدن عفونت و آلودگی مورد استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس های مختلف انواع شیلد پزشکی تولید شده که هر کدام قیمت مختلفی دارند. انواع شیلد پزشکی وجود دارد که قیمت آنها با توجه به نوع و کاربرد انها متفاوت می باشد.

جمع بندی

امروزه شاهد شیوع ویروس ها و میکروب های مختلف در دنیا هستیم که در بیمارستان ها، آزامایشگاه ها و غیره بیشتر است. پزشکان و همه پرسنل در مراکز درمانی نیاز به حفاظت از خود در برابر بیماری ها دارند. شیلد محافظ صورت ابزاری است که از صورت همه کادر پزشکی محافظت می کند، به همین دلیل خرید آن توصیه می شود.