انواع تابلو اعلانات

ساخت تابلو اعلانات

تابلو اعلانات یکی از نیازهای اساسی برای مکان های پر رفت و آمد است و در حال حاضر در اغلب ساختمان ها جهت نظم دهی و انتقال اخبار و غیره نصب می شود. انواع تابلو اعلانات برای ساختمان های مسکونی، ادارات، دانشگاه ها، مدارس و غیره تولید می شود. با انواع تابلو اعلانات در ادامه آشنا می شویم:

ساده: تابلو اعلانات ساده از یک لایه آلومینیومی به نام زهوار برخوردار بوده که ضد خش می باشد و با داشتن یک لایه فوم ضخیم در صفحه ان، به آسانی سوزن در داخل آن نفوذ می کند و در جای خود بسیار سفت می ماند. در میان انواع تابلو اعلانات، تابلو اعلانات ساده در محیط دانشگاهی، راهروها، لابی ها و کیوسک ها و مراکز خدماتی مورد استفاده قرار می گیرد. سایز آنها از 40در60 سانتی متر تا 100 تا 200 سانتی متر بوده و در انواع ثابت و متحرک موجود هستند.

شیشه ای: این نوع تابلو اعلانات از زهوار بسیار زیبا و قابی محکم برخوردار بوده که در این نوع از پارچه ضد آفتاب استفاده شده است. در تابلو اعلانات شیشه ای به راحتی می توان به فضای داخلی تابلو دسترسی پیدا کرد و سوزن به دلیل پوشش فومی به راحتی نفوذ می کند و ضد آب نیز هست. این نوع تابلو اعلانات را می توان به آسانی نسبت به دسترس افراد محدود کرد.

پایه دار: تابلو اعلانات پایه دار از روکش گرداگرد از جنس آلومینیوم ضد خش اکستروژن و پارچه ضد آفتاب در سه لایه برخوردار است. تا سال های طولانی دوام دارد و سوزن در آن به آسانی فرو رفته و منحرف نمی شود.

چوب پنبه ای: تابلو اعلانات چوب پنبه ای یا کرد برد ضمن زیبایی ظاهری، بسیار مقاوم است. این نوع نیز همانند نوع ساده بوده و در دانشگاه ها، لابی ها، راهروها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. جنس سطح آن به جای فوم از چوب پنبه درست شده و بدنه نیز از همان جنس آلومینیوم می باشد. 

چوبی آپارتمانی: تابلو اعلانات چوبی آپارتمانی از تابلو اعلانات های شیک و زیبا محسوب می شود که با طراحی بی نظیر در آپارتمان ها و یا مجتمع های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند که می توان اطلاعیه ها، جلسات و قبوض را روی آن قرار داد.

مغناطیسی: تابلو اعلانات مغناطیسی به جهت داشتن ویژگی آهنربایی خود، به آسانی به سطوح متصل می شود و هم جای کمتری را می گیرد و هم دوام و زیبایی زیادی دارد.

تابلو اعلانات بزرگ

تابلو اعلانات بزرگ

تابلو اعلانات یکی از ابزارهای مهم است که امروزه کاربرد زیادی دارد و از آن جهت انتقال اطلاعات، افزایش ارتباطات و روابط عمومی در اماکن مختلف استفاده می شود.

تابلو اعلانات بزرگ می تواند در محیط های بزرگ برای نمایش دادن اطلاعات به افراد بیشتری مورد استفاده قرار بگیرد. در برخی مراکز تجاری، مجتمع های مسکونی و غیره که مساحت زیادی دارند، معمولا از تابلو اعلانات بزرگ استفاده می شود.  

در حال حاضر برقراری ارتباط با افراد در مراکز مختلف و اعلام موضوعات مهم یکی از نیازهای اساسی است که بهتر است برای هر فضا تابلوی مناسب را از بین انواع تابلو اعلانات انتخاب نمود. 

تابلوی اعلانات آلومینیومی

تابلو اعلانات آلومینیومی در بین انواع تابلو اعلانات از مقرون به صرفه‌ترین ها به حساب می آید. تابلو اعلانات آلومینیومی از یک یک قاب فلزی محکم برخوردار بوده و اطراف آن یک پوشش نمدی یا تخته‌ چوب پنبه به کار رفته است. تابلو اعلانات آلومینیومی در طیف رنگی متفاوت ساخته شده که می‌تواند متناسب با رنگ سازمانی و یا رنگ مورد علاقه‌ شما انتخاب و استفاده شود.

تابلو اعلانات آلومینیومی

ابعاد تابلو اعلانات

 هنگامی که برای خرید تابلو اعلانات مراجعه می کنید، با انواع تابلو اعلانات در مدل ها و سایزهای مختلف روبرو می شوید. برای آنکه بدانید چه تابلو اعلاناتی می خواهید بهتر است محل قرارگیری تابلو اعلانات را اندازه بگیرید و متناسب با محل مورد نیاز، تابلو اعلانات را انتخاب کنید. اگر محل نصب تابلو اعلانات شما کوچک باشد، بهتر است از تابلو اعلانات کوچک استفاده کنید و اگر بزرگ باشد و قصد قرار دادن مطالب و کاغذهای زیادی روی آن دارید، تابلو اعلاناتی با ابعاد بزرگ انتخاب نمایید. لازم به ذکر است قیمت تابلو اعلانات در ابعاد کوچک و بزرگ با هم متفاوت است.

ساخت تابلوی اعلانات

همان طور که گفته شد، تابلو اعلانات از جمله نیازهای ضروری برای مکان های پرتردد است، از این رو ساخت تابلو اعلانات توسط شرکت های مختلف قوت گرفته و انواع تابلو اعلانات در مدل های مختلفی تولید می شوند. 

ساخت تابلو اعلانات برای نشان دادن پیام های کلی و عمومی مانند تبلیغات خرید و فروش، فروشگاه های بزرگ برای جلب توجه مشتری، و معرفی خلاصه محصولات انجام می شود.

  • در دانشگاه ها به منظور اطلاع رسانی یا ثبت اخبار علمی و فرهنگی
  • در مراکز خدماتی جهت تشریح خدمات ارائه به مشتری
  • در مکان هایی مانند خوابگاه ها، مساجد، موسسه ها، سازمان های دولتی و خصوصی، مجتمع های آپارتمانی، مراکز فرهنگی و غیره برای اطلاع رسانی و غیره استفاده می شود.

مرکز فروش تابلو اعلانات در تهران

تابلو اعلانات یکی از محصولات پرمصرف است که برای اطلاع رسانی در مراکز آموزشی، اداری ، فروشگاهی، آپارتمانی استفاده می شود. تابلو اعلانات در مراکز مختلفی در شهر تهران و دیگر شهرستانها به فروش می رسد. 

به وسیله تابلو اعلانات می توان انواع اطلاعیه ها، بخشنامه ها، دستورالعمل ها، اخبار وآگهی ها، نقشه و غیره را  به همگان در یک محیط اطلاع رسانی کرد.

جمع بندی

همانطور که جمعیت افزایش می یابد و ساختمان های بزرگ و زیادی ساخته می شود، به تناسب ابزارهای کاربردی و در عین حال زیبایی نیز ساخته می شوند. یکی از این ابزارها، تابلو اعلانات است. انواع تابلو اعلانات برای محیط های مختلف ساخته شده است. می توان از انواع تابلو اعلانات برای آپارتمان ها، دانشگاه ها، لابی ها، ادارات و غیره استفاده کرد.